DÜŞÜNCELERLE SOHBET…

Kim olmayı istiyoruz…
İşte kendimize verdiğimiz bu cevap hayatımızı belirliyor..bütün gelişimimizi,kişiliğimizi yönlendiriyor,hatta tüm yaşantımız bu cevaba göre değişiyor..
Aslında hayatımızın senaryosunu inançlarımız ve düşüncelerimiz değiştiriyor ve biz istersek düşüncelerimizle gerçekleştirebileceğimiz,inandığımız her şeyi yapabiliriz.
İmkansız diye bir şey yoktur.İmkansız,sadece bizim imkansız olduğunu düşündüğümüz şeylerdir.
Duygu ve düşünce sayesinde her şeyi yapabilme gücüne sahibiz,şunu bilmeliyiz ki
İnanç Dağları bile yerinden oynatır.
İnanmalıyız KALBİMİZE ve BEYNİMİZE…
Tüm isteklerimizin gerçekleşebilmesi için önce kendimizi mutlu bir ruh haline hazırlayıp düşüncelerimizin gerçekliğine kesinlikle inanmalıyız…bilincimizi isteklerimize yönlendirmeliyiz,hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz şeylerle etkileşime geçmeliyiz..yaşantımızda kalben ve ruhen inandığımız şeyler gerçekleşebilir.Bu güç sadece kendi içimizdedir,öyle bir enerjiye sahibiz ki her şeyle ve herkesle bağlantı içindeyiz.Enerji daima bizim yaydığımız doğrultuda çalışır..Düşünce gücümüzle her şeyi etkileyebiliriz,içten sevginin ne olduğunu bilirsek pozitif duygularla kat be kat isteklerimiz olacaktır.
Sahip olduğumuz en büyük enerji SEVGİ dir
SEVGİNİN OLDUĞU YERDE İMKANSIZ YOKTUR…
İsteklerimize nasıl ulaşabiliriz,Doğru istersek Doğru olur.Bilinçli insanlar yapmak istediklerini,tecrübelerini kendileri seçer,sadece çözüm getirmemiz gereken tek nokta bizimle etkileşime geçen enerjiye ulaşmaktır.POZİTİF ve NEGATİF düşüncelerimizle kendimizi yönlendiriyoruz,arzu ve isteklerimizi koruduğumuz sürece,korkular ve endişelerimiz içinde aynı şey geçerli, enerjimizle etkileşim alanımızı kendimize çekiyoruz.
Bizi ,düşündüğümüzü yapan şey inançlarımızın gücüdür.Düşünce gücümüzle kendimize yeni bir yön,gelecek tayin edebiliriz.Bulduğumuz o anda da yaşantımızın tüm kapılarını mutluluğa aralayabiliriz,mutluluğumuz düşüncelerimizle doğru orantılıdır.Önemli olan daima içimizdeki inançtır.Düşündüğümüz,hissettiğimiz her şeyi hayatımıza çekebiliriz..olumlu düşünceler bizi etkilediği gibi olumsuz düşüncelerde içimizdeki gelişimleri etkileyebilir ve gelişmemizi engelleyebilir.İsteklerimizle fiziksel ve duygusal iletişime geçmeliyiz,,yeni hareketler ,düşünceler ve inançlarımız üzerinde sürekli yoğunlaşırsak bir süre sonra güçlü bir gerçeğe dönüşecektir.
UNUTMAYIN ! her şey kendi beynimizdedir,yaşantımızı olumlu yönde değiştirmek için kalben istemeliyiz.Enerjimiz kuvvetli bir şekilde bize dönecektir.
Yeter ki doğruyu bulup doğru isteyelim…SEVGİYLE Kalın..
Her şey düşünce biçimine bağlıdır.Düşünce her şeyin kaynağı, yön vericisi ve yaratıcısıdır.Eğer bir kimse kötü düşüncelerle konuşur yada davranırsa,Acı ,tıpkı tekerleğin kağnı çeken bir koşum hayvanını izlemesi gibi takip eder.
BUDDHA

  Yaşam Koçu ve Yaşam Koçluğu Nedir? Yaşam koçu ile
Neden iletişim ve ilişki koçluğu ? Yaşamda herkes sürekli iletişim
Aile Evlilik Koçluğu Nedir? Eğer ailenizde veya evliliğinizde birtakım sorunlar
KURUMSAL Koçluk nedir ? Koçluk(Coaching) en kısa ve öz anlatımla;
Etkili iletişim ve konuşma nedir? Etkili iletişim yolları hakkında kısaca
  Biriyle ilk kez karşılaştığımızda ilk izlenimimizin oluşması ve o

Yaşam Koçu

Koçluk konusundaki hedefi, insanların kendilerinde varolan potansiyellerini ortaya çıkartarak kendilerini keşfetmelerine aracılık etmek ve buna seyirci olmak.

Bana Mesaj Gönderin

İletişim Bilgisi