Hakkımda

Hakkımda

Aslen, İzmir merkezde doğdum. Tahsil hayatımı İzmir`de tamamladım. Çeşitli ticari faaliyetler ile yaşantıma devam ettim. Spor ve müzik hobilerimin dışında, Kişisel gelişim üzerine uzun yıllar farklı kurumlardan eğitim alarak öncelik ile kendimi geliştirmeyi hedefledim. Daha sonra bu uğraşımı profesyonel olarak yapmaya karar verdim.Önce insan diyerek yola çıktım. Bilgileri ve güzellikleri paylaşmanın önemini hissederek  buradayım. Dünyamızı güzelleştirmek,sağlıklı ve mutlu olmak bizlerin elinde. Gelin, el ele verelim bu yolculukta….

 

 

Yaşam koçluğu kişinin belirlediği gerçekçi hedeflere bir plan dahilinde ulaşmasını sağlayan çözüm odaklı  profesyonel bir hizmettir.

Yaşam koçluğu 90 lı yıllarda ABD ve İngiltere’de uygulanmaya başlamış, daha sonra tüm dünyaya yayılarak modern dünyada kişisel gelişim ve eğitim sektörünün bir parçası olmuştur.

Yaşam koçluğunun amacı sağlıklı kişilerin ihtiyaç, istek ve değerlerini temel alarak yaşamında bulunduğu yerden olmak istediği yere ulaşması için yaratıcı stratejiler oluşturmasını ve bunları eylem adımlarına dönüştürerek hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

Yaşam koçluğu bir süreçtir. Bu süreç sizi daha mutlu, başarılı ve sağlıklı yapmak üzerine kurgulanıp hayata geçirilir.Yaşam koçu bu süreçte sizi motive eden hedefe giden yolda var olan ve asıl önemlisi de  kendi oluşturduğunuz engelleri görmenizi ve ortadan kaldırmanızı sağlayan yol arkadaşınızdır. Koçluk hizmeti birebir seanslar şeklinde kişiye özel hizmet vermekte ve kendine özgü bir takım tekniklerle birlikte kısa zamanda tatmin edici sonuçlar almak mümkün olduğundan tercih edilmektedir.

Yaşam Koçu

Koçluk konusundaki hedefi, insanların kendilerinde varolan potansiyellerini ortaya çıkartarak kendilerini keşfetmelerine aracılık etmek ve buna seyirci olmak.

Bana Mesaj Gönderin

İletişim Bilgisi